Galeriis pilte: 8

Hieronymus Köstler on nüüdisaja tunnustatuim ja rahvusvaheliselt hinnatuim pillimeister ja ekspert, kellel on 30-aastane erialane töökogemus. Hieronymus Köstler tõestab ajalooliste instrumentide autentsust sertifikaatidega. Ta kuulub A. Fuchsi ajalooliste keelpillide kataloogi väljaandmise meeskonda. Kolmel Eesti Pillifondi instrumendil on Hieronymus Köstleri sertifikaadid. Lisainfo: geigenbau-koestler.de

Eero Haahti on rahvusvaheliselt tunnustatud pillimeister ja ekspert. Ta on Soome keelpillide kollektsioonide peaekspert ja Eesti Pillifondi nõustaja. Tema ekspertiis on nõutud ja hinnatud ka Skandinaavia pillimeistrite seas.

Eksperdid andsid ülevaate ajaloolistest kõrgetasemelistest keelpillidest ning nende investeerimisväärtusest. Ajalooliste pillide eksperdid selgitasid, kuidas kujuneb pillide hind ja kuidas tuvastatakse nende autentsust.

Seminar toimus loomemajanduse arendamise meetme tegevuse „Loomemajandusalase teadlikkuse tõstmine“ raames. Projekti rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.